• +420 775 265 937 (Viber)
  • vakancecz@kaseacz.cz

Hledáte práci?

Zavolejte nám

+420 775 265 937 (Viber)

+420 722 309 526 (Viber)

Klempířský pokrývač

Nabízíme

  • Legální zaměstnání
  • 145 -151 Kč za hodinu gross
  • Možnost podepsat dohodu o provedené práci, kde získáte hodinový plat 260 Kč
  • Bonusy a individuální ohodnocení
  • 20 dní placené dovolené
  • Ubytování zajištěné zaměstnavatelem, zaměstnanec platí 1 500 Kč za měsíc
  • Kariérní rozvoj v oblasti stavebnictví
  • Pracovní karta po dobu 2 let
  • Dlouhodobá spolupráce

Vaším úkolem bude

Měření a zpracování střešních materiálů, výroba, opravy a montáž jednoduchých plechových výrobků. Nanášení tenkých povrchů. Demontáž střech, třídění materiálu. Příprava a montáž stavebních střešních materiálů. Opravy plochých střech včetně plechových prvků.

Vyšší mzda u pokrývačských prací na šikmých střechách všech typů.

Požadavky

  • Praxe v oboru minimálně 1 rok
  • Schopnost práce v týmu
  • Zkušenosti ve stavebnictví a práci v interiéru
  • Věk do 50 let

Анна